SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • COVID-19

  Środki na miejscu

  Podjęliśmy różne działania, minimalizujące rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii. Zobacz, jak dbamy o to, by użytkownicy Skylight mogli czuć się bezpieczenie!

  Dodatkowa dezynfekcja części wspólnych odbywa się codziennie, zgodnie z rekomendacjami, które otrzymała firma sprzątająca. W jej zakres wchodzi m.in. dezynfekowanie powierzchni (przycisków w windach i powierzchni samych kabin, czy też poręczy i klamek) specjalnym preparatem.

  Umieściliśmy w budynku urządzenia służące do dezynfekcji rąk. Znajdziesz je na każdym piętrze (przy windach) oraz na recepcji – prosimy o częste korzystanie. Dodatkowo, mydła w toaletach części wspólnych są antybakteryjne.

  Recepcja została przez nas wyposażona w szybę z pleksi. Kurierzy natomiast proszeni są o dostarczanie przesyłek poprzez strefę dostaw, a nie przez główne wejście.

  Jeżeli jeden z pracowników ma podwyższoną temperaturę, wyślij go na co najmniej 2-3 dni do domu (stosuj w takich przypadkach tryb pracy zdalnej, jeżeli to możliwe).

  Zgłaszanie zarażenia COVID-19

  Jeżeli któryś z Twoich pracowników zostanie pozytywnie zdiagnozowany na koronawirusa, niezwłocznie poinformuj o tym zarządcę nieruchomości, podając informacje o tym, w jakim terminie przebywał w budynku, po jakich przestrzeniach się poruszał oraz jakie działania zamierzasz podjąć w swoim biurze w związku z zaistniałą sytuacją.


  Nie lada rada

  Jeżeli w przeciągu ostatnich dni w budynku przebywała osoba zarażona koronawirusem, wyślemy Ci o tym powiadomienie.


  Rozwiązania bezdotykowe

  Aplikacja Singu pomoże Ci w stworzeniu biura dbającego o ochronę przed Covid-19. Dba ona o to, aby w danym miejscu znajdowało się nie więcej osób, niż wyznacza to limit. Wysyła też powiadomienia push i notyfikacje, tak aby wszyscy mieli dostęp do informacji związanych z ochroną przed Covid-19. Używanie aplikacji i stosowanie pozostałych rozwiązań bezdotykowych zmniejsza ilość miejsc kontaktu w Skylight – wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Katarzyna
  Boguszewska-Paliga

  Property Manager
  Katarzyna Boguszewska-Paliga
  +48 882 399 020

  Zarządca budynku Skylight. Udziela wszystkich niezbędnych informacji dot. budynku.

  Ładowarki elektryczne
  Umowa najmu
  Wydarzenia
  Zarządca nieruchomości
  Zgłoszenia COVID-19

  Tomasz
  Furtak

  Kierownik Obsługi Technicznej Budynku Skylight
  Tomasz Furtak
  +48 509 686 963

  Odpowiada za koordynację napraw usterek w budynku, wyjaśnia pytań dot. kwestii technicznych na terenie najmowanego lokalu, wydaje zgody na zmiany techniczne wprowadzane w lokalu.

  Klimatyzacja
  Kontrola dostępu do budynku
  Platforma Singu dostępy
  Renowacje i remonty
  Usterki
  Zgłoszenia COVID-19
  Zmiany aranżacyjne podczas trwania umowy najmu

  Mariusz
  Stefański

  Z-ca Kierownika Obsługi Technicznej Budynku Skylight
  Mariusz Stefański
  +48 609 203 201

  Odpowiada za koordynację naprawy usterek w budynku, wyjaśnia pytania dot. kwestii technicznych na terenie najmowanego lokalu, wydaje zgodę na zmiany techniczne wprowadzane w lokalu.

  Klimatyzacja
  Kontrola dostępu do budynku
  Platforma Singu dostępy
  Renowacje i remonty
  Usterki
  Zgłoszenia COVID-19
  Zmiany aranżacyjne podczas trwania umowy najmu