SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • OZNAKOWANIE TWOJEJ FIRMY

  Pamiętaj, że możesz umieścić swoje logo i nazwę firmy w różnych miejscach części wspólnych budynku Skylight.

  Wejście do biura

  Możesz nakleić na drzwi prowadzące do Twojego biura naklejkę z logo oraz umieścić obok drzwi plakietkę z logo, jednak obie rzeczy muszą być zatwierdzone przez nas. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za usunięcie tych elementów podczas wyprowadzki z biura.

  Logo na ścianie

  Biało-czarna wersja Twojego logo i nazwy firmy może się znaleźć na specjalnej plakietce na ścianach korytarzy, tak aby goście mogli łatwiej trafić do biura.

  Domofon firmowy

  Technicy zainstalują kartkę z nazwą Twojej firmy na domofonie umieszczonym przy windach. Chcesz się wyróżnić? Prześlij do naszych techników dokładny projekt z logotypem.

  Hol windowy

  Nazwa Twojej firmy znajdzie się też na tablicy informacyjnej umieszczonej przy windach na piętrze, na którym znajduje się biuro. W tym przypadku możesz wybrać nazwę, którą mamy umieścić, ale wygląd napisu jest z góry ustalony i nie podlega modyfikacji.

  Tablica informacyjne na parterze

  Nazwa Twojej firmy znajdzie się również na tablicy informacyjnej umieszczonej przy windach na parterze. Możesz wybrać nazwę, której chcesz użyć, ale wygląd napisu jest z góry ustalony i nie podlega modyfikacji.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Katarzyna
  Boguszewska-Paliga

  Property Manager
  Katarzyna Boguszewska-Paliga
  +48 882 399 020

  Zarządca budynku Skylight. Udziela wszystkich niezbędnych informacji dot. budynku.

  Ładowarki elektryczne
  Umowa najmu
  Wydarzenia
  Zarządca nieruchomości
  Zgłoszenia COVID-19

  Tomasz
  Łukaszewski

  Kierownik Techniczny
  Tomasz Łukaszewski
  +48 885 929 946

  Odpowiada za koordynację napraw usterek w budynku, wyjaśnia pytań dot. kwestii technicznych na terenie najmowanego lokalu, wydaje zgody na zmiany techniczne wprowadzane w lokalu.

  Klimatyzacja
  Kontrola dostępu do budynku
  Platforma Singu dostępy
  Renowacje i remonty
  Usterki
  Zgłoszenia COVID-19
  Zmiany aranżacyjne podczas trwania umowy najmu