SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Prysznic

  Znajdziesz go w pomieszczeniu z szafkami – na 5. piętrze. Weź klucz na recepcji – pamiętaj jednak, aby oddać go na koniec dnia pracy. Nie zapomnij też swojej karty dostępu.

  Lokalizacja prysznica

  Znajdziesz go na 5. piętrze, po lewej stronie korytarza, za pomieszczeniem z windami. Użyj karty dostępu, aby wejść do pokoju z szafkami – prysznic znajduje się na końcu, po prawej stronie.

  Aby dostać się na kondygnację, na której znajdziesz prysznic, użyj windy dedykowanej dla piętr od 5 do 14. Jeżeli pracujesz wyżej, konieczna będzie mała przesiadka.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Paweł
  Bartoszko

  Kierownik Obsługi Technicznej Budynku Skylight
  Paweł Bartoszko
  +48 506 000 893

  Odpowiada za koordynację napraw usterek w budynku, wyjaśnia pytań dot. kwestii technicznych na terenie najmowanego lokalu, wydaje zgody na zmiany techniczne wprowadzane w lokalu.
  Klimatyzacja
  Kontrola dostępu do budynku
  Platforma Singu dostępy
  Renowacje i remonty
  Usterki
  Zgłoszenia COVID-19
  Zmiany aranżacyjne podczas trwania umowy najmu

  Mariusz
  Stefański

  Z-ca Kierownika Obsługi Technicznej Budynku Skylight
  Mariusz Stefański
  +48 609 203 201

  Odpowiada za koordynację naprawy usterek w budynku, wyjaśnia pytania dot. kwestii technicznych na terenie najmowanego lokalu, wydaje zgodę na zmiany techniczne wprowadzane w lokalu.

  Klimatyzacja
  Kontrola dostępu do budynku
  Platforma Singu dostępy
  Renowacje i remonty
  Usterki
  Zgłoszenia COVID-19
  Zmiany aranżacyjne podczas trwania umowy najmu