SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Elektromobilność

  Jeździsz elektrycznym samochodem lub hulajnogą? To świetnie! U nas znajdziesz zarówno gniazda do ładowania aut, jak i hulajnóg. Jeszcze nie udało Ci się przesiąść? Nic straconego – daj odetchnąć planecie i zacznij korzystać z pojazdów niskoemisyjnych. Skylight Ci w tym pomoże!

  Samochody elektryczne

  Ekologiczne rozwiązania nigdy nie były nam obce. Dlatego umieściliśmy 4 stacje do ładowania samochodów elektrycznych na poziomie -4 parkingu podziemnego.

  Hulajnogi elektryczne

  Skylight lubi tych, którzy hulają po mieście na hulajnogach! U nas znajdziesz specjalne ładowarki.


  Nie lada rada

  Elektryczne hulajnogi uważa się za najbardziej efektywny środek transportu. Dlaczego? Są nie tylko komfortowe i szybkie, ale też łatwo je przewieźć i przechowywać, a co najważniejsze, są ekologiczne!


  Gdzie naładować hulajnogę?

  Użytkowanie hulajnogi elektrycznej wymaga tego, czego i nam niekiedy trzeba: naładowania akumulatorów. W Skylight znajdziesz ładowarki od strony ul. Emilii Plater, między wjazdem na parking podziemny, a wejściem do budynku Lumen.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Katarzyna
  Boguszewska-Paliga

  Property Manager
  Katarzyna Boguszewska-Paliga
  +48 882 399 020

  Zarządca budynku Skylight. Udziela wszystkich niezbędnych informacji dot. budynku.

  Ładowarki elektryczne
  Umowa najmu
  Wydarzenia
  Zarządca nieruchomości
  Zgłoszenia COVID-19