SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • SPRZĄTANIE

  Nasza firma sprzątająca

  Korzystamy z usług firmy Dussmann Polska. Zajmuje się ona częściami wspólnymi budynku.

  Chcesz, aby sprzątali również Twoje biuro? Nie ma problemu! Wystarczy, że przekażesz im dwie karty dostępu – jedną dla osoby sprzątającej, drugą dla jej koordynatora. Częstotliwość i zakres usług zależą od Ciebie. Sprzątanie może odbywać się nawet w weekendy.

  Dezynfekcja

  Dussmann Polska oferuje również usługi dezynfekcji – i to bez potrzeby zamykania biura! Firma używa urządzenia aXonnite®Silver: jego praca nie zostawia kolorowych śladów, zapachu, a także nie uczula. Używana substancja jest odporna na promieniowanie UV, a przy tym chemicznie obojętna. Nie powoduje też uszkodzeń plastikowych powierzchni.

  Chcesz zdezynfekować swoje biuro? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy sprzątającej, którego dane znajdziesz w dalszej części podstrony i daj mu znać, które części Twojego biura mają zostać zdezynfekowane.


  Nie lada rada

  Nie chcesz współpracować z naszą firmą sprzątającą? Nie musisz! Pamiętaj jednak, aby dostarczyć karty dostępu tej, którą wynajmiesz. Ponosisz też pełną odpowiedzialność za zewnętrzną firmę sprzątającą i jej pracowników.


  Sortowanie odpadów

  Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i takiego podejścia oczekujemy też od Ciebie – prosimy o sortowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Gdzie je natomiast wyrzucać? Kontenery na śmieci znajdziesz na poziomie -2 parkingu podziemnego, w strefie dostaw. Aby się tam dostać, użyj windy towarowej.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Marcin
  Kalinowski

  Kierownik Obiektu
  Marcin Kalinowski
  +48 539 693 784

  Kierownik obiektu z ramienia firmy sprzątającej Dussmann Polska. Nadzoruje wykonywanie usług sprzątania na terenie części wspólnych budynku oraz lokali, których najemcy podpisali z nimi umowę.
  Sprzątanie
  Toalety