SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Na piechotę

  Idziesz z przystanku lub mieszkasz w centrum i chodzisz pieszo? Do Skylight dostaniesz się bez problemu dzięki kilku wejściom, które pozwalają na wygodny dostęp z różnych stron.


  Nie lada rada

  Jedziesz komunikacją miejską do biura, a na zewnątrz barowa pogoda? Nie martw się – nie zmokniesz! Do Skylight przejdziesz suchą stopą z różnych przystanków autobusowych i tramwajowych, a także z dworca kolejowego. Wystarczy, że użyjesz przejść podziemnych prowadzących do Złotych Tarasów. Chwila i już jesteś w pracy – nawet brak parasola ujdzie Ci na sucho!


  Główne wejście

  Znajdziesz je obok Hard Rock Cafe. To drzwi obrotowe, które są otwarte w dni robocze od 7:00 do 19:00. Po prawej od nich znajdziesz inne drzwi – dzięki nim dostaniesz się do Skylight w godzinach nocnych. Wystarczy, że użyjesz swojej karty.

  Wejście od kawiarni

  Szukaj go w Costa Coffee. Kawiarnia ta znajduje się w obrębie lobby Skylight. Tędy dostaniesz się do biura w godzinach pracy kawiarni, od poniedziałku do niedzieli. Łap kawę i zacznij pracę z dobrą energią!

  Wejście przez Złote Tarasy

  W dni robocze, do Skylight dostaniesz się również przez Złote Tarasy. Trasa jest prosta – wjedź na drugie piętro, używając schodów ruchomych przy wejściu głównym. Po prawej stronie znajdź korytarz prowadzący do toalet. W jego przejściu znajdują się windy dedykowane Skylight. Pierwsza z nich obsługuje piętra od 4 do 14, druga natomiast od 14 do 22. Chwila i już – jesteś w swoim biurze!