SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • UDOGODNIENIA

  Powiedzieć, że masz „dostęp do wielu udogodnień”, to jak nic nie powiedzieć. Jesteś w samym sercu miasta! Wokół biurowca Skylight masz wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy wyjść z biura i cały świat możliwości staje przed Tobą otworem!

  WYBIERZ CZEGO SZUKASZ:


  Nie lada rada

  Happy hours to za mało! Pracujesz w Skylight, więc mamy dla Ciebie coś lepszego – zniżki bez ograniczeń czasowych. Odbierzesz je w wybranych restauracjach i kawiarniach Złotych Tarasów. Wystarczy, że okażesz swoją kartę dostępu. Smacznego!


  Bezpośrednie przejście do Złotych Tarasów

  Szybkie zakupy w porze lunchu? Shopping po pracy? Nic prostszego! Ze swojego biura do Złotych Tarasów przejdziesz w kilka chwil i to bez opuszczania budynku. Jak? Trasa jest prosta – użyj jednej z dwóch dedykowanych wind z kasetką z przyciskiem ZT. Mimo, że przyciski przy tej windzie są inne, to przyzywasz ją jak każdą inną windę. Chcesz jechać w dół? Wybierz dolny przycisk. Chcesz pojechać w górę? Wybierz górny przycisk. Kiedy winda już się pojawi, zjedź nią na drugie piętro. Tam będziesz potrzebował swojej karty dostępu. Za jej pomocą otwórz drzwi na korytarz, który zaprowadzi Cię wprost do Złotych Tarasów. Udanych zakupów!