SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • KOMFORT TERMICZNY

  Rodzaje systemów

  W Skylight znajdują się następujące urządzenia odpowiedzialne za ogrzewanie, wentylację i klimatyzację:

  Mechaniczna wentylacja z urządzeniami do klimatyzacji. System zapewnia filtrowanie, ogrzewanie, chłodzenie i nawilżanie powietrza oraz odzyskiwanie ciepła.

  Urządzenia umieszczone w suficie, które zapewniają ogrzewanie oraz chłodzenie.

  Kaloryfery na ścianach.

  Klimatyzacja w budynku

  Temperaturę powietrza możesz dostosować do każdego z pomieszczeń w swoim biurze, np. w zależności od znajdujących się w danym miejscu mebli. Wilgotność powietrza jest natomiast utrzymywana przez nas i waha się od 40 do 60%.


  Nie lada rada

  Latem temperatura w biurach jest dostosowywana do wyższych temperatur na zewnątrz i nigdy nie przekroczy 25°C. Zimą natomiast nigdy nie spadnie poniżej 20°C.


  Panele sterowania temperaturą na powierzchniach biurowych

  W budynku Skylight bazowa temperatura wynosi 21°C. Temperaturę można regulować za pomocą 3 typów paneli kontrolnych występujących w pomieszczeniach budynku.

  Panel 1

  Pozwala na zwiększanie/obniżanie temperatury o maksymalnie 2°C. Jeżeli ogólnie ustalona temperatura w biurze wynosi np. 21°C to za pomocą tego panelu możesz ją zwiększyć do 23°C lub obniżyć do 19°C.

  Panel 2

  Pozwala na zwiększanie/obniżanie temperatury o maksymalnie 2°C. Jeżeli ogólnie ustalona temperatura w biurze wynosi np. 21°C to za pomocą tego panelu możesz ją zwiększyć do 23°C lub obniżyć do 19°C.

  System klimatyzacji posiada 2 tryby pracy:

  1) „Godziny pracy biura”, kiedy system reaguje, gdy temperatura pomieszczenia różni się od temperatury bazowej o więcej niż 0,3°C.

  2) „Godziny poza czasem pracy biura”, kiedy system reaguje, gdy temperatura pomieszczenia różni się od temperatury bazowej o więcej niż 3°C.

  Panel 3

  Panel pozwala na zwiększanie/obniżanie temperatury w zakresie 18-25°C. Zakres pojedynczej zmiany to 0,5°C.

  Kiedy temperatura w pomieszczeniu jest wyższa od tej, która została przez Ciebie ustawiona, system zacznie ją obniżać. Na wyświetlaczu pojawią się słowa „cool” i „fan”.

  Kiedy temperatura w pomieszczeniu jest niższa od tej, która została przez Ciebie ustawiona, system zacznie ją podwyższać. Na wyświetlaczu pojawią się słowa „heat” i „fan”.

  Jeżeli klikniesz „display”, aby ustawić nową temperaturę w pomieszczeniu, na wyświetlaczu pojawi się słowo „setpoint”.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Tomasz
  Łukaszewski

  Kierownik Techniczny
  Tomasz Łukaszewski
  +48 885 929 946

  Odpowiada za koordynację napraw usterek w budynku, wyjaśnia pytań dot. kwestii technicznych na terenie najmowanego lokalu, wydaje zgody na zmiany techniczne wprowadzane w lokalu.
  Klimatyzacja
  Kontrola dostępu do budynku
  Platforma Singu dostępy
  Renowacje i remonty
  Usterki
  Zgłoszenia COVID-19
  Zmiany aranżacyjne podczas trwania umowy najmu