SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • INTERNET

  Nasz dostawca

  Internet w Skylight dostarcza StarNet Telecom. Aby Twoja firma mogła skorzystać z usług tego dostawcy, skontaktuj się z jego przedstawicielem. Po zaakceptowaniu korzystnej oferty, podpisz umowę (może ona obowiązywać przez 2 lub 3 lata) i zorganizuj techników.

  Połączenie internetowe gwarantuje przepustowość serwisów głosowych (ISDN PRA, BRA, SIP-TRUNK, VPBX) oraz IP TV (telewizji przesyłanej przez Internet).

  Kontakt do StarNet Telecom

  StarNet Telecom Sp. z o.o., al. Armii Ludowej 28, 00-609 Warszawa
  www.starnettelecom.pl


  Nie lada rada

  Nie chcesz współpracować z naszym dostawcą Internetu? Nie musisz! Podpisanie umowy z inną firmą może jednak wiązać się z wyższymi kosztami. Jeżeli połączenie odbywać się będzie poprzez infrastrukturę, która już jest w budynku, Twój dostawca musi skontaktować się ze StarNet Telecom. Firma ta może zażądać dodatkowej opłaty za używanie jej zaplecza technicznego. Aby uniknąć takiej sytuacji, możesz wybrać połączenie drogą radiową.


  Serwerownia

  Zapewnimy Ci szafę serwerową. Jeżeli chcesz, możesz użyć innej, ale na swój koszt (może się pojawić konieczność podłączenia dodatkowej klimatyzacji, za którą Ty poniesiesz koszt). Nie musisz się martwić o ewentualne usunięcie naszej szafy – zajmą się tym technicy.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Cezary
  Dawidowski

  Kierownik Sprzedaży
  Cezary Dawidowski
  +48 502 426 785

  Opiekun handlowy budynku Skylight, z ramienia StarNet Telecom. Zajmuje się przygotowaniem oferty m.in. na usługi internetowe.

  Infrastruktura telekomunikacyjna
  Internet
  Nowe technologie
  Telewizja