SKYLIGHT
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Samochodem

  Parking podziemny

  Skylight oferuje mnóstwo miejsca dla samochodów – na aż 4 poziomach parkingu podziemnego! Znajduje się on w obrębie centrum handlowego Złote Tarasy, a dostaniesz się na niego jednym z trzech wjazdów. Pierwszy z nich znajduje się od strony ulicy Złotej, drugi od ulicy Emilii Plater, trzeci natomiast od alei Jana Pawła II. Pierwsze dwa prowadzą na poziom -1, z którego możesz zjechać głębiej. Trzecim dostaniesz się na poziom -3.

  Z parkingu podziemnego mogą również korzystać samochody z instalacją LPG.

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -3, w pomarańczowej strefie „Jesień”. Stąd winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Skylight.

  Chcesz wykupić abonament na miejsce parkingowe? Skontaktuj się z naszym działem leasingu.


  Nie lada rada

  Zgubiłeś kartę dostępu do parkingu podziemnego? Nie ma problemu! Skontaktuj się z Interparking, aby otrzymać jej duplikat.


  Miejsca parkingowe w okolicy

  Nie chcesz skorzystać z naszego parkingu podziemnego? Nie ma problemu – w pobliżu Skylight znajdziesz też mnóstwo innych miejsc do parkowania. Wybór należy do Ciebie!

  Samochody elektryczne

  Wspieramy ekologię, dlatego na poziomie -4 parkingu podziemnego znajdziesz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Aby się do nich dostać skorzystaj z dowolnego wjazdu ma parking, a następnie zjedź na poziom -4.


  NIE LADA RADA

  Chcesz się dowiedzieć, jak skorzystać z naszych ładowarek? Ich instrukcję obsługi znajdziesz w sekcji Ładowarki elektryczne.


  Myjnia samochodowa

  Swoje auto umyjesz na poziomie -3, w niebieskiej strefie „Zima”, zaraz obok wyjazdu na aleję Jana Pawła II.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Interparking

  Integrator parkingowy
  Interparking
  +48 22 222 00 96

  Integrator parkingowy Interparking jest odpowiedzialny m.in. za dostępy do szlabanu na poziomie -4 parkingu podziemnego oraz udzielanie lub blokowanie dostępów na poziom -4 parkingu podziemnego. Można się z nimi kontaktować w celu zgłoszenia zgubionej karty dostępu i wyrobienia jej duplikatu.

  Kontrola dostępu karty parkingowe